Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/yabko-com/public_html/przedszkolepraszka.pl/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/yabko-com/public_html/przedszkolepraszka.pl/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2862

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/yabko-com/public_html/przedszkolepraszka.pl/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Szewczyk Dratewka – Przedszkole Niepubliczne Sióstr Felicjanek – Praszka

Szewczyk Dratewka

4 marca, godz. o godz. 13.00 gościliśmy w przedszkolu teatrzyk z przedstawieniem kukiełkowym: “Szewczyk Dratewka”